martajezierska

hipnoterapeutka, psycholog, trenerka rozwoju osobistego

Jestem założycielką PEŁNI - Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju. Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi i dla ludzi - pomagam, wspieram, uważnie słucham, rozmawiam, doradzam, prowadzę, uczę, rozumiem, podążam i współodczuwam … Moim marzeniem „od zawsze” było stworzenie dobrej, ciepłej przestrzeni, w której możemy poczuć się całkowicie bezpiecznie, spokojnie i pewnie, z tym wszystkim kim jesteśmy i kim nie jesteśmy, z tym wszystkim, co mamy i czego nie mamy, by móc dokonać zmian tak, aby żyć pełnią życia, w zgodzie ze sobą i światem, w miłości i akceptacji dla siebie i tego, co do nas przychodzi i realizować swoje marzenia. Moje marzenie tu i teraz się sPEŁNIA …

Zapraszam Cię na spotkanie pełne ciepła, miłości, akceptacji i zrozumienia.                     

Prowadzę terapię indywidualną, małżeńską, dla par i grupową, krótko- oraz długoterminową w podejściu neurolingwistycznym, z wykorzystaniem hipnozy terapeutycznej, hipnoterapii ericksonowskiej i ustawień systemowych.  Udzielam pomocy osobom przeżywającym trudności osobiste, mającym problemy w relacjach, poszukującym tożsamości i wsparcia dla rozwoju osobistego.

Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi problemów z płodnością, seksualnością, kobiecością, męskością, znajdującymi się w kryzysie, cierpiącymi na  nerwice, lęki, fobie, depresję, uwikłania w toksyczne relacje i uzależniające związki, traumy dzieciństwa, niskie poczucie wartości, zaburzenia odżywiania, otyłość.

Podczas sesji i warsztatów terapeutycznych pracuję z głębokim poszanowaniem i pokorą wobec świata, wartości, przeżyć, przekonań i osobistej historii Pacjenta, pozostawiając przestrzeń na najlepsze rozwiązania pochodzące od niego samego.


Głównym obszarem moich zainteresowań są momenty przejściowe w życiu kobiet, poszukiwanie źródeł osobistej mocy w kryzysach życiowych, rola i miejsce kobiet we współczesnym świecie, zastosowanie hipnozy klinicznej w procesie uzdrawiania, praca z nieświadomością, analiza snów, rozwój osobisty i duchowy.

Czytaj więcej...

przemek turkowski p004a

certyfikowany psychoterapeuta (Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii) i certyfikowany coach (certyfikat Coachingu MLC)

Prowadzę psychoterapię indywidualną i dla par oraz warsztaty grupowe. W pracy psychoterapeutycznej jestem nastawiony na realizację celów uzgodnionych z klientem oraz wspierającą relację. Wykorzystuję wiedzę i doświadczenia z różnych podejść psychoterapeutycznych, głównie z neurolingwistycznej psychoterapii i terapii systemowej, a także Gestaltu, podejścia behawioralno-poznawczego i Mindfullnes. Pracuję krótkoterminowo (najczęściej do 20 sesji), choć w razie potrzeby prowadzę także psychoterapię długoterminową.

Zajmuję się następującymi zagadnieniami:

  • depresja i wahania nastroju,
  • zaburzenia lękowe (PTSD, praca z osobami po przeżytej traumie: napad, wykorzystanie, przemoc),
  • problemy relacyjne,
  • wsparcie w kryzysie (rozwód, nagła zmiana środowiska, utrata pracy),
  • wsparcie osób w żałobie i po przeżytej stracie,
  • problemy małżeńskie i wychowawcze,
  • fobie,
  • problemy psychosomatyczne,
  • wsparcie osób chorych terminalnie i ich rodzin.

Regularnie uczestniczę w superwizji indywidulanej i zespołowej, oraz spotkaniach interwizyjnych.

W swojej pracy nastawiony jestem na odkrywanie i rozwijanie potencjału drzemiącego w ludziach i dostarczanie konkretnych sposobów wykorzystywania go do projektowania i wdrażania nowych umiejętności, umożliwiających bardziej elastyczne i efektywne działanie, oraz harmonijne osiąganie istotnych celów.Moje psychoterapeutyczne (i życiowe) motto brzmi: "Ludzie się zmieniają". Cieszę, się, że mogę tyle razy przyglądać się i towarzyszyć w zmianach na lepsze!

Czytaj więcej...

KBielinska

psycholog, terapeuta i trener rozwoju osobistego

Prowadzę terapię osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz rodzin. W pracy czerpię inspiracje oraz wiedzę z różnych szkół terapeutycznych, dopasowując techniki i sposób pracy do indywidualnych potrzeb Klienta. Pracuję w terapii systemowej i poznawczo-behawioralnej, metodą hipnozy ericksonowskiej, korzystam z technik coachingowych. Ukończyłam Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie. Współtworzyłam i prowadziłam projekty szkoleniowe dla grup oraz indywidualnych Klientów w zakresie tzw. umiejętności miękkich, negocjacji, asertywności, komunikacji, strategii rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia. Czerpię dużo radości z pomagania ludziom w realizowaniu ich potencjału i wspomaganiu rozwoju oraz wspierania w sytuacjach trudnych i kryzysowych zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej.

Czytaj więcej...

Anna 300

pedagog, polonistka, kulturoznawczyni, pasjonatka i nauczycielka komunikacji wolnej od ocen

Uczę się każdego dnia i sprawia mi to wiele radości. Od lat poznaję i praktykuję w codziennym życiu i pracy zawodowej metodę NVC (Nonviolent Communication – polska nazwa to Porozumienie Bez Przemocy) stworzoną przez Marshalla B. Rosenberga. Szczególnie bliska jest mi empatia w rozumieniu NVC, czyli uważna, pełna szacunku i pozbawiona ocen obecność w kontakcie ze sobą lub innymi. 

Korzystając z kompetencji językowych i inspiracji metodą NVC przygotowuję i prowadzę grupowe warsztaty empatycznej komunikacji (na przykład dla zespołów pracowników), oraz indywidualne sesje empatyczne.

Uczę, w sposób wolny od oceniania, zmiany tych nawyków językowych i schematów mówienia, które blokują kontakt i utrudniają porozumienie z innymi ludźmi, ale także ze sobą.

Wspieram proces nauki zauważania i zatrzymywania ocen, które nawykowo wystawiamy sobie i innym dużo częściej, niż chcemy. Pomagam odnaleźć zapomniane lub zagubione słowa, których możemy użyć do opisu własnego samopoczucia lub do wyrażenia opinii o wyglądzie partnera/partnerki, a które będą bardziej żywe i prawdziwe niż „dobrze”/„źle” lub "ładnie"/"brzydko"... Wspólnie odnajdziemy słowa, które budują i wspierają szczery i pełen szacunku kontakt ze sobą i innymi ludźmi.

Uczę dorosłych i dzieci znanego-nowego języka. Poznawanie na nowo języka, którym mówimy od zawsze, może stanowić wyzwanie, ale jest też cudowną przygodą. Zapraszam Cię do przeżycia ze mną tej przygody.

Bartosz Janas

fizjoterapeuta i terapeuta holistycznej pracy z ciałem. Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, ukończył także kurs FDM, metody leczenia powięzi, obecnie studiuje osteopatię we Flanders International College of Osteopathy FICO. 


W Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Pełnia prowadzi indywidualne sesje holistycznej pracy z ciałem - terapię manualną z wykorzystaniem technik osteopatycznych. Zajmuje się schorzeniami aparatu ruchu (bóle stawowe, mięśniowe, sztywność, wzmożone napięcie, dyskomfort, bóle głowy, kręgosłupa, migreny) oraz terapią wisceralną (narządów wewnętrznych - refluks, zaparcia, jelito drażliwe).

Czytaj więcej...

Anetta Zubrzycka

Psycholog od szafy, tancerka, projektantka mody, stylistka, kobieta czująca. Właścicielka pracowni krawieckiej, w które powstają magiczne kreacje taneczne, ślubna i wieczorowe oraz suknie mocy.

Anetta o sobie:

Uwielbiam ruch, przestrzeń i wolność. Moją pasją jest praca z kobietami, które na moich oczach rozkwitają i wyzwalają się spod oczekiwań narzuconych im przez szeroko rozumianych INNYCH. Poprzez pracę z ciałem, tkaniny i dążenie do harmonii pomagam kobietom odkrywać siebie takimi jakimi są tu i teraz i pokazywać to światu.