WE WŁASNYM STYLU
  • 28 listopad, 2016

WE WŁASNYM STYLU

Warsztat dedykowany jest dla każdej kobiety, która szuka swojego stylu, bądź już go znalazła i pragnie go odświeżyć.

Zapraszam na spotkanie podczas, którego będziesz mogła poszukać w sobie odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób chcę pokazać światu? kim jestem?. Każda kobieta, bez względu na rozmiar i kształty jest piękna. Czasem bywa, że ukrywa to piękno za ubraniem. Może być tak, że to co nosimy będzie nas wspierać. Nie szata zdobi człowieka, ale może podkreślić jego piękno bez względu na panujące trendy.

Będzie trochę prac ręcznych, przymierzania, oglądania, przymierzania , oglądania ....

Poszukamy przy wsparciu poszukujących, wspierających kobiet takich jak ty, stylu, który będzie dla Ciebie na tu i teraz.

Zapraszam z całego serca Anetta Zubrzycka

Prowadząca: Anetta Zubrzycka - psycholog od szafy, tancerka, projektantka mody, stylistka, kobieta czująca. Właścicielka pracowni krawieckiej, w które powstają magiczne kreacje taneczne, ślubne i wieczorowe oraz suknie mocy.

Anetta o sobie:

Uwielbiam ruch, przestrzeń i wolność. Moją pasją jest praca z kobietami, które na moich oczach rozkwitają i wyzwalają się spod oczekiwań narzuconych im przez szeroko rozumianych INNYCH. Poprzez pracę z ciałem, tkaniny i dążenie do harmonii pomagam kobietom odkrywać siebie takimi jakimi są tu i teraz i pokazywać to światu.

 

CZAS: 10.12.2016r. godz. 10:00-14:00

MIEJSCE: PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

 ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. 107

Warszawa

Koszt uczestnictwa 150 zł

 Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107 lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pracujemy w kameralnej grupie maksymalnie 8 – 10 kobiet. Decyduje kolejność zapisów.

DODATKOWE PYTANIA: Anetta Zubrzycka tel. 609094373