Pełnia Ośrodek Psychoterapii - Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2015
wtorek, 28 lipiec 2015 16:20

SIEDEM KRĘGÓW ŻYCIA

SIEDEM KRĘGÓW ŻYCIA

UZDRAWIANIE SYSTEMU ENERGETYCZNEGO PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI  I HARMONII  METODĄ USTAWIEŃ

PROWADZI MARTA JEZIERSKA

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą: 

- odkryć i twórczo spożytkować swój potencjał, 

- osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym,

- wspiąć się wyżej w swojej karierze, mieć więcej pieniędzy, mieć poczucie bezpieczeństwa, wolności finansowej i obfitości,

-  lepiej czuć się we własnym ciele,

- mieć satysfakcjonujące i namiętne życie seksualne,

- pozbyć się poczucia winy, blokad i negatywnych emocji związanych ze współżyciem seksualnym,

- poruszać się z prądem życia,

- łatwiej i pewniej dokonywać życiowych wyborów, ufać sobie i wierzyć w siebie,

- mieć pewność siebie i charyzmę,

- mieć motywację do działania,

- czuć swoją wartość i wyjątkowość,

- uzdrowić relacje, rozwiązać konflikty, cieszyć się kontaktami z innymi,

- otworzyć serce, rozpalić ogień miłości,

- czuć i głośno wyrażać swoje uczucia, wyrażać siebie,

-  skontaktować się ze swoją intuicją, widzieć więcej, słyszeć swój wewnętrzny głos,

- zrozumieć sens istnienia,

- praktykować wdzięczność,

- wzbogacić swoje życie duchowe.

Siedem Kręgów Życia to mój autorski warsztat, poprowadzę go korzystając z ustawień systemowych inspirowanych metodą Berta Hellingera oraz technik transowych, hipnotycznych, NLP i wizualizacji. Będziemy pracować w Wiedzącym Polu ustawiając problemy poszczególnych uczestników. Jest to metoda pracy z energią, pozwalająca w ultrakrótkim czasie, podczas jednego ustawienia, dotrzeć do przyczyny blokad energetycznych na bardzo głębokim poziomie i pracować nad rozwiązaniem, czyli uzdrowieniem.  Serdecznie zapraszam,

Marta Jezierska

PROWADZĄCA:

MARTA JEZIERSKA – jestem psychologiem i hipnoterapeutką, trenerem rozwoju osobistego, założycielką PEŁNI Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju, w którym prowadzę terapię indywidualną, małżeńską, dla par, coaching, warsztaty terapeutyczne oraz rozwoju osobistego. W swoim podejściu UZDRAWIANIA PEŁNI integruję pracę z energią oraz techniki hipnozy klinicznej, hipnoterapii ericksonowskiej, NLP i duchowych ustawień systemowych wg metody Berta Hellingera.  Udzielam pomocy osobom przeżywającym trudności osobiste, mającym problemy w relacjach, poszukującym tożsamości i wsparcia dla rozwoju osobistego. Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi problemów z płodnością, seksualnością, kobiecością, męskością, znajdującymi się w kryzysie, cierpiącymi na  nerwice, lęki, fobie, depresję, uwikłania w toksyczne relacje i uzależniające związki, traumy dzieciństwa, niskie poczucie wartości, zaburzenia odżywiania, otyłość. Podczas sesji i warsztatów terapeutycznych pracuję z głębokim poszanowaniem i pokorą wobec świata, wartości, przeżyć, przekonań i osobistej historii Klienta, pozostawiając przestrzeń na najlepsze rozwiązania pochodzące od niego samego. Głównym obszarem moich zainteresowań są momenty przejściowe w życiu kobiet, poszukiwanie źródeł osobistej mocy w kryzysach życiowych, rola i miejsce kobiet we współczesnym świecie, zastosowanie „wiedzącego pola” w procesie uzdrawiania, praca z nieświadomością, analiza snów, rozwój osobisty i duchowy.

Patrzę na objaw jak na PRZEKAZ OD NIEŚWIADOMOŚĆI, w kryzysie widzę SZANSĘ NA ZMIANĘ I ROZWÓJ, mocno wierzę, że ZAWSZE COŚ JEST PO COŚ .

Moje motto, którym kieruję się w życiu osobistym i w pracy terapeutycznej:

NAJWAŻNIEJSZĄ  GODZINĄ  JEST ZAWSZE  TA  OBECNA.

NAJWAŻNIEJSZYM  CZŁOWIEKIEM  JEST  ZAWSZE  TEN,

KTÓRY  AKURAT  STOI  PRZEDE  MNĄ.

DZIEŁEM  NAJKONIECZNIEJSZYM

JEST  ZAWSZE  MIŁOŚĆ

TERMINY SPOTKAŃ:

06.08.2015 – część I : INSTYNKT PRZETRWANIA

13.08.2015 – część II: SEKSUALNOŚĆ, PRZYJEMNOŚĆ ODCZUWANIA

20.08.2015 – część III: POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

03.09.2015 – część IV: MIŁOŚĆ, AKCEPTACJA SIEBIE

10.09.2015 – część V: WYRAŻANIE SIEBIE, AUTO - EKSPRESJA

24.09.2015 – część VI: INTUICJA

01.10.2015 – część VII: POŁĄCZENIE Z WSZECHŚWIATEM

08.10.2015 – część VIII: TĘCZOWY MOST – INTEGRACJA, JEDNOŚĆ, PRZEPŁYW, OTWARTOŚĆ

Każde spotkanie odbywa się w godz. 18.00 – 21.00

 

MIEJSCE:
PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. 107

02 – 366 Warszawa


Koszt uczestnictwa:

w pojedynczym spotkaniu: 150 zł

za cały cykl:  900 zł (możliwa płatność w dwóch ratach: I rata – 450 zł przy zapisie, II rata – 450 zł do 10.09.2015)

 

Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107

ub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto, która stanowi rezerwację miejsca:
PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju nr konta 79 1050 1025 1000 0091 4672 0561

Z powodu ograniczonej liczby miejsc (PRACUJEMY W KAMERALNEJ GRUPIE MAX. 8 OSÓB)  o kolejności zapisów decyduje kolejność wpłat.

Informacje organizacyjne:
Prosimy o zabranie obuwia na zmianę - nie wchodzimy w butach na salę, w której pracujemy. Warto ubrać się wygodnie w strój niekrępujący ruchów i emocji.


DODATKOWE PYTANIA:
Marta Jezierska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 724 990 803

Dział: Blog

„JAK BYĆ SOBĄ I ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM”  
WARSZTAT TERAPEUTYCZNY METODĄ USTAWIEŃ

 

Zapraszam do wspólnej pracy:

- osoby szukające rozwiązania dla swoich problemów emocjonalnych, zdrowotnych, rodzinnych, interpersonalnych

- osoby, które chcą uzdrowić swoją przeszłość, swój związek z partnerem, relacje z rodzicami, dziećmi lub innymi członkami rodziny

- osoby, które chcą zamknąć stare sprawy, uwolnić się od przeszłości, pogodzić z rozstaniem, puścić to, co się skończyło

- osoby, które doświadczają problemów ze zdrowiem (własnym lub swoich dzieci)

- osoby, które chcą uzdrowić swoją przyszłość, pozbyć się blokad i ograniczeń w rozwoju, zadbać o przestrzeń dla nowego związku, 

- osoby zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym, chcące poszerzyć swoją świadomość i pogłębić kontakt z samym sobą i ze światem

Warsztat poprowadzę korzystając z ustawień systemowych wg metody Berta Hellingera oraz technik transowych, hipnotycznych, NLP i wizualizacji. Będziemy pracować w „wiedzącym polu”, ustawiając problemy poszczególnych uczestników. Jest to metoda pracy z energią, pozwalająca w ultrakrótkim czasie, podczas jednego ustawienia, dotrzeć do przyczyny uwikłań na bardzo głębokim poziomie i pracować nad rozwiązaniem, czyli uzdrowieniem.  Każdy, kto będzie gotowy, będzie mógł stanąć twarzą w twarz z tym co, zatrzymało jego ruch ku życiu i spowodowało, że miłość nie może swobodnie przepływać. To „zobaczenie”, „popatrzenie” w zupełności wystarcza, ponieważ Prawda domaga się ujawnienia na różne sposoby, a kiedy jest już poznana, okazana i uszanowana jest nam życzliwa, uwalnia nasze siły, przywraca godność. Wtedy mamy szansę być sobą, kochać siebie bez poczucia winy i żyć własnym życiem, przyjąć swój los, zadbać o to, żeby wiodło się nam dobrze. WTEDY MAMY TEŻ SZANSĘ OSIĄGNĄĆ SUKCES, SPEŁNIĆ SIĘ W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM.

PROWADZĄCA:

MARTA JEZIERSKA

TERMIN:

29 SIERPIEŃ SOBOTA

godz. 10.00 – 16.00

 

MIEJSCE:
PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. 107

02 – 366 Warszawa


Koszt uczestnictwa: 360 zł

 

Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107

ub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto, która stanowi rezerwację miejsca:

PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

nr konta 79 1050 1025 1000 0091 4672 0561

Z powodu ograniczonej liczby miejsc (PRACUJEMY W KAMERALNEJ GRUPIE MAX. 8 OSÓB)  o kolejności zapisów decyduje kolejność wpłat.

Informacje organizacyjne:
Prosimy o zabranie obuwia na zmianę - nie wchodzimy w butach na salę, w której pracujemy. Warto ubrać się wygodnie w strój niekrępujący ruchów i emocji.


DODATKOWE PYTANIA:
Marta Jezierska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 724 990 803

Dział: Blog

Jeśli:

Jesteś Kobietą. Na co dzień pełnisz wiele ról i starasz się im jak najlepiej sprostać. Jesteś żoną, partnerką, singielką, kochanką, córką, matką, siostrą, przyjaciółką, pracownicą, szefową, być może jesteś każdą z nich, a może chcesz być. Być może chcesz być jeszcze Kimś Więcej. Przybierasz różne maski, aby spełnić oczekiwania innych. W codziennym pędzie zapominasz często o tym KIM JESTEŚ DLA SIEBIE, a może nawet jeszcze tego nie wiesz. Martwisz się, boisz, żyjesz w napięciu, jesteś ciągle z siebie niezadowolona, wciąż niedoskonała, więc dążysz do doskonałość, pracujesz nad sobą, rozwijasz się, ćwiczysz, stosujesz dietę i myślisz, kiedy to się wreszcie skończy. Tęsknisz za tym, żeby poczuć się dobrze sama ze sobą w swoim własnym życiu. Czujesz się niepewnie, nie wiesz, czy dokonujesz właściwych wyborów, nie wiesz, czy możesz sobie zaufać. Przyciągasz ciągle to samo (takie same kłopoty, problemy, takich samych mężczyzn). Masz poczucie, że utknęłaś albo że kręcisz się w błędnym kole i chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak. Bardzo dużo pragniesz i oczekujesz i jesteś niecierpliwa albo tak naprawdę nie wiesz czego chcesz, nie potrafisz określić, co jest dla Ciebie ważne a co najważniejsze. Zagubiłaś się i chcesz się odnaleźć.

Ten warsztat jest dla Ciebie:

Pozwól sobie na fantastyczną, pełną czystej magii, duchową podróż uzdrawiającą do głębszej świadomości ścieżką Wewnętrznej Mądrości, Miłości i Mocy.

Zaufaj swojej Intuicji

Odzyskaj siebie

Poznaj swoje prawdziwe JA

Odkryj Mądrą Kobietę w sobie

Podejmuj dobre decyzje, dokonuj właściwych wyborów i miej pewność, że zmierzasz w dobrym kierunku.

Wsłuchaj się w wewnętrzny głos, który prowadzi Cię i pomaga odnaleźć rozwiązania wszelkich ludzkich problemów, z którymi zmagasz się co dnia.

Sztuka słuchania wewnętrznego głosu jest zaawansowaną formą modlitwy praktykowaną przez mistyków wszystkich czasów, niezależnie od przyjętej tradycji religijnej.

Podczas rozmów, prac i ćwiczeń na warsztacie będziemy podążaćścieżką wewnętrznej mądrości, ufać swojej intuicji, odkrywać własną Boską naturę.

Przez połączenie z mocą swojej wewnętrznej mądrości:

 • Odkryjesz źródła energii duchowej w swoim ciele i umyśle
 • Zidentyfikujesz i zaczniesz uwalniać  się od głęboko zakorzenionych ograniczających wzorców i przekonań
 • Rozwiniesz poczucie piękna w sobie i nauczysz się z niego korzystać do ekspresji twórczej
 • Doświadczysz głębszych poziomów spełnienia ciała, otworzysz się na przepływ energii
 • Przekształcisz swoje rozczarowania i niepowodzenia i nauczysz się znajdować w nich ukryte moce
 • Poznasz tajemnicę posiadania wewnętrznej przestrzeni i moc, która powstaje, gdy czujesz
 • Zobaczysz i poczujesz nieskończone możliwości w sobie
 • Nauczysz się rozpuszczania blokad i przeszkód
 • Poznasz sposoby ochrony przed błędnymi krokami

Dowiesz się:

 • Dlaczego wykorzystanie kompetencji w języku uwalnia umysł
 • Jak wprowadzać niewidzialny wewnętrzny świat w fizyczną rzeczywistości
 • Jak odróżnić wiedzę, która Cię uwalnia od wiedzy, która Cię więzi
 • Co to jest kanał wyższej mądrości i jak uzyskać dostęp do wszystkiego, co możesz wiedzieć
 • Jaka jest nieomylna metodologia podejmowania mądrych i dobrych dla Ciebie decyzji
 • Jak ujrzećświatło, które świeci w ciemności, czyli jak znaleźć mądrość w mrocznych czasach

PROWADZĄCA:

Marta Jezierska– psycholożka i hipnoterapeutka, założycielka Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju PEŁNIA, przewodniczka w drodze rozwoju osobistego i duchowego, pracuje w służbie miłości                 i pojednania żeńskiego i męskiego,

http://www.whipnozie.com/index.php?option=com_content&view=article&id=118:marta-jezierska&catid=84:zespol&Itemid=689

Kochana,

Jesteś mile widziana taka jaka jesteś. Czekam na Ciebie … Przyjdź … Stwórz razem ze mną                    i innymi Kobietami Świętą Kochającą Otwartą Przestrzeń, w której jest miejsce na Twoją prawdziwą Obecność i doświadczanie wszystkiego takim jakie jest, na Ciebie całą ze wszystkim co masz i czego nie masz, ze wszystkim kim jesteś i kim nie jesteś, ze wszystkim z czym i w czym jesteś tu i teraz. Będziemy rozmawiać, medytować, śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać… Włączymy i będziemy przytulać wykluczone i nieukochane jeszcze części w nas i to co nadal jest oddzielone w naszym życiu, a pragnie być przyjęte do serca. Powrócimy do naszej swobodnej naturalności, mądrości, intuicji i siły. Rozpuścimy iluzję oddzielenia i samotności, dotrzemy do swojej prawdziwej Istoty.

Zapraszam Cię całym Sercem

Marta Jezierska

VILLA DUCHOWIZNA

To siedlisko położone na bajkowej skarpie wiślanej, otoczone lasem i głębokimi parowami w malowniczej miejscowości Duchowizna. Widok na urokliwe zakole Wisły pozwala zapomnieć o codzienności i przenieść się dalej niż pozwala na to czas. To mały świat stworzony dla zregenerowania sił, odpoczynku, wyciszenia, nabrania pozytywnej energii. Domowa atmosfera i kameralny klimat. Przepyszne zdrowe jedzenie.

www.villaduchowizna.pl

METODA

Medytacje, hipnoza, techniki transowe, wizualizacja, praca z oddechem, praca z ciałem, taniec intuicyjny, praca w Wiedzącym Polu, techniki NLP, rytuały

INFORMACJE PRAKTYCZNE

KIEDY:25 – 27 WRZEŚNIA 2015

Zaczynamy w piątek kolacją o 18.00 i kończymy obiadem w niedzielę o 14.00

GDZIE:Villa Duchowizna, Duchowizna 33, 05-170 Zakroczym

CENA:980 zł za osobę, dla Kobiet z PEŁNI 900 zł

WCZESNA CENA (przy zapisie do 15 SIERPNIA): 780 zł za osobę, dla Kobiet z PEŁNI 700 zł

Przy zapisie obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki 200 zł. Pozostała kwota płatna do 10.09.2015 r.

CENA ZAWIERA ZAKWATEROWANIE W POKOJU DWUOSOBOWYM I WYŻYWIENIE  

Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w recepcji 

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto, która stanowi rezerwację miejsca:

PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

nr konta 79 1050 1025 1000 0091 4672 0561

Z powodu ograniczonej liczby miejsc (PRACUJEMY JAK ZAWSZE W KAMERALNEJ GRUPIE) o kolejności zapisów decyduje kolejność wpłat.

W przypadku rezygnacji wcześniej niż 7 dni przed warsztatem możliwy jest zwrot 50% wpłaconej kwoty (poza bezzwrotną zaliczką), przy późniejszej rezygnacji wpłata nie będzie zwracana.

DODATKOWE INFORMACJE:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marta Jezierska

tel. 724 990 803

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania/przełożenia terminu warsztatu, wtedy całość wpłaconej kwoty podlega zwrotowi

Dział: Blog