Pełnia Ośrodek Psychoterapii - Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2015

Czy wiesz, że Twój głos obrazuje to kim jesteś? Pokazuje Twoje emocje, uczucia, nastawienie do życia.

W głębszym sensie Twój głos odzwierciedla głos Twojego Serca.

Zapraszamy Cię w podróż w poszukiwaniu i odkrywaniu własnego głosu. Każdy z nas ma inny i niepowtarzalny głos, a im lepiej znamy i akceptujemy nasz głos, tym lepiej znamy siebie i tym pełniej możemy czerpać ze swojego wewnętrznego potencjału!

Wartości z udziału w warsztacie:

 • Poznasz lepiej swój głos i odkryjesz jego możliwości. Uwolnisz swój wewnętrzny potencjał!
 • Nauczysz się w jaki sposób korzystać z pełnych możliwości swojego głosu poprzez ćwiczenia, które będziesz mógł sam wykonać w domu, czy przed wystąpieniem publicznym.
 • Dowiesz się co wpływa korzystnie na Twój głos, a co mu szkodzi.
 • Rozbudzisz swoją kreatywność.
 • Wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości, nauczysz się jak radzić sobie z lękiem przed publicznym mówieniem i wyrażaniem siebie.

Zapraszamy do udziału w warsztacie wszystkich, a w szczególności:

 • każdego, kto jest zainteresowany odkrywaniem swojego wewnętrznego potencjału
 • każdego, kto lubi się rozwijać i chce przeżyć ciekawe doświadczenie

PROWADZĄCA: ANNA SOKOŁEK - wokalistka i trenerka pracy z głosem. Absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczennica dr Anny Serafińskiej. Naukę z zakresu pracy z głosem pobierała także m.in.: u Olgi Szwajgier (Laboratorium Głosu), Phila Mintona, Sonii Lachowolskiej (SLS), Saby Litwińskiej i wielu innych. Uczestniczka programów telewizyjnych „The Voice of Poland” i „Bitwa na głosy”. W listopadzie 2013 roku Ania wystąpiła jako mówca podczas międzynarodowej konferencji TED’x z przemówieniem pt.: „Praca nad własnym głosem może pomóc w głębszym poznaniu Siebie”. Uczestniczka prestiżowego konkursu „Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych” w Zamościu w 2012 roku. Wieloletnia solistka zespołów Gospel Rain i Full Power Spirit, z którymi koncertowała na terenie całej Polski i za granicą (m.in.: w Austrii, na Litwie czy Bułgarii). Od wielu lat wokalistka koncertuje z różnymi muzykami śpiewając utwory z gatunku jazz i soul we własnych aranżacjach. Prowadzi lekcje indywidualne, a także autorskie warsztaty pracy z głosem dla wszystkich pt.: „Uwolnij swój głos”. Uczestniczka licznych warsztatów z obszaru pracy nad własnym rozwojem osobistym, m.in.: intensywny III stopniowy kurs tantryczny „Przebudzenie kobiecości” prowadzony przez międzynarodową nauczycielkę Santoshi. W pracy nad głosem wykorzystuje różne techniki i ćwiczenia zależnie od osoby i grupy, z którą pracuje. Interesuje się każdym aspektem głosu – fizjologicznym, psychologicznym i duchowym. Pracuje z uwagą i głębokim poszanowaniem każdej osoby i jej potencjału. Więcej informacji na fanpage’u na FB (Anna Sokołek) oraz na stronie: www.annasokolek.com

Linki do programów z udziałem Ani:

http://lublin.tvp.pl/17153836/7-pazdziernika-2014

             http://lublin.tvp.pl/18562014/22-stycznia-2015 przestrzeń

Link do artykułu dla fundacji ” Slowlajf”

http://slowlajf.org.pl/przeciwdzialanie-wypaleniu/dlaczego-spiew-opowiada-anna- sokolek/                                                                  

 

By poznać i uwolnić swój głos będziemy:

- odblokowywać ciało, oddech i emocje
- relaksować się
- bawić się naszym głosem
- uczyć się miłości i szacunku dla własnej oryginalności                         

Podczas warsztatu jest dużo ruchu, relaksu, pracy z wyobraźnią, głosowe interakcje między uczestnikami, zabawy głosem. 

 • Warsztat jest prowadzony w bardzo luźnej, bezstresowej atmosferze – jest to element niezbędny do tego by się otworzyć i w pełni uwolnić swój głos. Ania szczególnie  dba o stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla każdego uczestnika. Często ćwiczenia przybierają formę zabawy.
 • Warsztat ma charakter praktyczny, uzupełniony o niezbędną wiedzą teoretyczną. Jednak główny nacisk kładziony jest na doświadczanie swojego głosu, bo tylko w taki sposób można go odkryć i uwolnić.
 • Każdy warsztat ma pewną podobną strukturę, jednak prowadząc warsztat Ania podąża za energią grupy, tzn.: dostosowuje stopień trudności ćwiczeń                                  i dynamikę do poziomu grupy w danym momencie z uważnością na tu i teraz.
 • Ćwiczenia nie wymagają żadnego przygotowania muzycznego i są dostosowane do poziomu grupy!

Uczestnicy: Strój luźny, umożliwiający swobodne poruszanie się, niekrępujący ruchów. wygodne obuwie na zmianę lub grubsze skarpet, mata/koc/śpiwór – coś na czym można się położyć, woda do picia.

Opinie uczestników:

„Niesamowita energia, zupełne rozluźnienie, swoboda i otwartość - zdecydowanie tym cechują się warsztaty Anny Sokołek, osoby która potrafi wydobyć z Ciebie niesamowite pokłady głosu i dźwięki, których nie używasz na co dzień. Każdy z nas codziennie posługuje się głosem, ważne jest, aby wiedzieć jak prawidłowo go używać. Te właśnie informacje pozostaną w mojej głowie po warsztatach Ani, które gorąco polecam. Wydajmy z siebie różne głosy, dzięki nim świat jest dużo barwniejszy!” – Kamila Miciuła

„Niezwykłe spotkanie, swobodna i luźna atmosfera, relaks, zabawa i odkrywanie siebie. Ania pomaga uwolnić głos i dodaje skrzydeł. Dzięki Aniu J” – Anna Kulawiak

„Dlaczego warto wybrać się na warsztaty? (…) By poznać jak bardzo uduchowiony jest nasz głos i powiązany z całym ciałem. Nauczyłam się jak słuchać Siebie i co gra głęboko we mnie. Uczucia i wrażenia niezapomniane” – Kinga Poleszak

TERMIN: 10 PAŻDZIERNIKA 2015 R. SOBOTA


godz. 11.00 – 16.00

 

MIEJSCE:
Szkoła Tańca FEN ul. Towarowa 22

 

Koszt uczestnictwa: 290 zł

 

Przy zapisie bezzwrotna zaliczka 50 zł (rezerwacja sali)

Pozostała płatność do 7 października 2015 r.

 

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto, która stanowi rezerwację miejsca:
PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju nr konta 79 1050 1025 1000 0091 4672 0561

 

Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107 lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pracujemy w kameralnej grupie. Decyduje kolejność zapisów potwierdzonych wpłatą zaliczki.

DODATKOWE PYTANIA:
Marta Jezierska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 724 990 803

Dział: Blog