Pełnia Ośrodek Psychoterapii - Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2016

Pełnia Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju zaprasza na spotkanie otwarte: CZY WARTO ZROBIĆ PRZEGLĄD RELACJI? prowadzi Anna Dominika Kwiatkowska

Czy warto zrobić przegląd relacji?

Warto.

Dlatego, że relacje są dla nas ważne i są nam potrzebne. Jak zdrowie, komfort, poczucie sensu.

Możecie o tym pomyśleć jak o profilaktyce. Albo jak o inspirującym doświadczeniu, bo może wcześniej nie mieliście okazji zastanowić się, dlaczego niektóre relacje są dla Was ważne i co to właściwie znaczy, że są ważne.

Przeglądamy czasem zdjęcia i pamiątki, rozmawiamy o dawnych wydarzeniach i znajomościach. W ten sposób troszczymy się o wspomnienia, które mamy. 

Pamiętamy o przeglądach technicznych samochodów, a nawet o tym, żeby co jakiś czas zrobić badania. Dla spokoju, dla pewności, dla sprawdzenia i upewnienia się, że jest tak, jak chcemy, żeby było. 

Troszczymy się w ten sposób o to, co jest dla nas ważne.

Właśnie z tego powodu warto spojrzeć na relacje, które budujemy z innymi. Przyjrzeć im się spokojnie, uważnie, z empatią i troską. 

Zajrzyjcie do Pełni na około półtorej godziny: 

- zrobimy wspólnie kilka prostych ćwiczeń,

- opowiem Wam o metodach, którymi pracuję,

- odpowiem na Wasze pytania

Kilka słów o prowadzącej:

Mam na imię Anna i od lat pasjonują mnie sposoby, jakimi się porozumiewamy. Praktykuję, w życiu i w pracy, Porozumienie bez Przemocy (NVC) czyli komunikację wolną od ocen. Wierzę, że otwartość na różnice między ludźmi daje nam poczucie wolności i upraszcza życie. 

W Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Pełnia prowadzę indywidualne sesje coachingu komunikacji empatycznej i warsztaty rozwojowe.

Do zobaczenia na zajęciach,

Anna

Termin: 10 maja wtorek

godzina 18.00 – 19.30

Spotkanie bezpłatne.

Miejsce: PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. 107

02 – 366 Warszawa

Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107 lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dział: Blog

Co możesz zyskać?

Nauczysz się, jak być osobą autentyczną, otwartą, żyjącą w zgodzie ze sobą, pewną siebie, wewnętrznie atrakcyjną, pełną życia i naturalnej seksualności, przyciągającą to, czego pragniesz i odpychającą to, czego nie chcesz.

Poznasz drogę do ponownego odkrycia prawdziwego siebie. Zastosowanie metody Duchowych Rozwiązań może w zaskakująco krótkim czasie pozwolić Ci odkryć w sobie to, co było ukryte przez kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt ostatnich lat. Poradzisz sobie z tym, co Cię do tej pory blokowało i rozwiniesz w sobie to, co Cię wzmacnia i uszczęśliwia.

Podczas rozmów, prac i ćwiczeń na warsztacie będziemy podążaćścieżką wewnętrznej mądrości, ufać swojej intuicji, odkrywać głębokie pragnienia naszej duszy, by móc podążać za swoim Duchem.

Co stanie się wtedy dla Ciebie możliwe?

  • rozpoczniesz lub wzmocnisz proces uzdrawiania linii męskiej i/lub żeńskiej w swoim rodzie
  • połączysz się z energią swoich przodkiń i przodków
  • uwolnisz się od obciążających systemowo wzorców
  • z poziomu serca nawiążesz kontakt z matką i ojcem
  • przyjmiesz swoje życie jako dar
  • poczujesz, że twoje ciało jest twoim domem
  • poczujesz swoje ugruntowanie, granice, przestrzeń
  • uzdrowisz swoją WEWNĘTRZNĄ KOBIETĘ i/lub swojego WEWNĘTRZNEGO MĘŻCZYZNĘ
  • zasilisz się poprzez zdrowe korzenie swojego rodu, spotkasz się z aniołem stróżem i dobrymi duchami rodziny

To spotkanie poprowadzi Cię ku zdrowiu, prawdziwej wolności, radości, Miłości, rozwijając skrzydła poczujesz spełnienie, poczujesz się kompletną, wspaniałą całością.

 

PROWADZĄCA:

Marta Jezierska– przewodniczka na drodze rozwoju osobistego i duchowego, uzdrowicielka, hipnoterapeutka, Mistrz Praktyk NLP, psycholog

http://www.whipnozie.com/index.php?option=com_content&view=article&id=118:marta-jezierska&catid=84:zespol&Itemid=689

Marta o swojej pracy:

Moja ścieżka pozwoliła mi na rozwinięcie własnej integratywnej metody pracy - Duchowych Rozwiązań, w której łączę ustawienia systemowe z hipnozą, wizualizacją, medytacją, NLP, pracą z energią i szamanizmem.  

Pracuję z głębokim poszanowaniem i pokorą wobec świata, wartości, przeżyć, przekonań i osobistej historii osoby, której towarzyszę. Moje prowadzenie jest głęboko intuicyjne, z przestrzeni serca. Zostawiam siebie za sobą, pozostawiając przestrzeń na najlepsze rozwiązania, które przychodzą z Nie -Wiedzy i Pustki. Mam głęboką świadomość, że to nie ja jestem tą, która prowadzi do rozwiązania lub uzdrowienia, lecz powoduje to Większa Siła, której działania możemy doświadczyć w Wiedzącym Polu. Wolno mi temu jedynie towarzyszyć i służyć poprzez percepcję i szacunek. Ufam Większej Sile i zdaję się na nią.

MIEJSCE:

ZAGRODA OJRZANÓW - niezwykle klimatyczne, urokliwe, przepełnione dobrą energią miejsce. Odrestaurowane budynki gospodarstwa w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi tworzą wspaniałe połączenie starego z nowym. Ściany sali warsztatowej zbudowane są wyłącznie z panoramicznych okien, które pozwalają na „połączenie się“ z pięknym otoczeniem niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Pokoje mieszkalne przepełnione są tradycją, magią i urokiem dawnych czasów.
Do dyspozycji mamy pokoje znajdujące się w domu głównym oraz w dwóch mniejszych domkach.

Więcej na www.zagroda.ojrzanow.com

WYŻYWIENIE:

Podczas warsztatu będą serwowane posiłki wegetariańskie. Będziemy smakować pysznych specjałów opartych na kaszach, warzywach, owocach oczyszczając i wzmacniając naszą siłę i witalność.

Przed warsztatami czekać na Was będą zioła i napary.

 

TERMIN:

06 - 08.05.2016

Zaczynamy w piątek kolacją o 18.00 i kończymy obiadem w niedzielę o 14.00

INWESTYCJA:

KOSZT WARSZTATU KORZENIE I SKRZYDŁA:

500 PLN za osobę

Zniżka dla par: 900 PLN za parę

 

WCZESNA CENA PRZY ZAPISIE I OPŁACENIU ZALICZKI do 05.04.2016 r.:

380 PLN za osobę

Zniżka dla par: 700 PLN za parę

KOSZT MODUŁU SZKOŁY DUCHOWYCH ROZWIĄZAŃ

250 PLN (sobota godz. 19.30 – 21.30, niedziela godz. 14.30 – 16.30)

 

KOSZT NOCLEGÓW I WYŻYWIENIA:

400 PLN OD OSOBY

Wybór zakwaterowania przy zapisie na warsztaty, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Przy zapisie obowiązuje wpłata 400 zł zaliczki, pozostała kwota płatna do 30.04.2016 r.

Zapisy pod numerem telefonu 780 071 107, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w recepcji 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata na konto:

PEŁNIA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju nr konta 79 1050 1025 1000 0091 4672 0561

Z powodu ograniczonej liczby miejsc (PRACUJEMY W KAMERALNEJ GRUPIE)  o kolejności zapisów decyduje kolejność wpłat.

W przypadku rezygnacji wcześniej niż 7 dni przed warsztatem możliwy jest zwrot 50% wpłaconej kwoty, przy późniejszej rezygnacji wpłata nie będzie zwracana.

DODATKOWE PYTANIA: Marta Jezierska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 724 990 803

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania/przełożenia terminu warsztatu, wtedy całość wpłaconej kwoty podlega zwrotowi

Dział: Blog